#1 2010-09-05 18:25:38

Avenavo

Obcy

Podanie - Avenavo Miyra

Imię:Avenavo
Nazwisko: Miyra
Rasa: elf
Wiek postaci*: ok. 320 lat ( w grze 8 dni )
ID: 2556

Skąd się dowiedziałeś/aś o Pierwszej Walczącej: Zobaczyłem nowe znaczki klanów przy nickach graczy to się zainteresowałem. później poczytałem to co zostało wypocone w info klanu, no i jestem.

Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Nigdy nie lubiłem tego typu pytań. Powiedzmy, że szukam małej społeczności wewnątrz gry do której mógł bym się dołączyć i porobić coś ciekawego.

Jako kto się widzisz w naszej, małej społeczności: Mistrz Sztuk Tajemnych - Moja postać zajmuje się przywoływaniami (mi. demonów ).

Czy zapoznałeś się z regulaminem: Nie - nie sadzę, by w tej kwestii wymyślono coś nowego.

Stawiasz na grę: Gram i tak i tak... dlatego zapewne wybrałem konto mechaniczno-fabularne.

Ile czasu mniej więcej spędzasz w grze: Ile mogę. Staram się wpadać codziennie. Narazie mi się udaje.

Kilka zdań od siebie*: Staram się oszczędzać słowa. Ploteczki zostawiam kobietom.


PS: Tak tak, już od kogoś słyszałem, że moje podania są porywającą lekturą. Wychodzę po prostu z założenia, że podania są bezsensowne i nic nie pokazują. No, to by było na tyle.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.6dh.pun.pl www.pedagogikawskiz.pun.pl www.wwsse.pun.pl www.csnc.pun.pl www.resocjalizacja-rzeszow.pun.pl